Prezent dla żony


Prezent dla żony to dla wielu z nas prawdziwe wyzwania, zwłaszcza jeśli staż związku jest długi. Nie zawsze jest tak, że im dłużej znamy ukochaną osobę, tym łatwiej nam trafić w jej oczekiwania. Znam wielu mężczyzn, dla których kupowanie upominków dla partnerek jest bardzo trudnym zadaniem.

 

Oczywiście dotyczy to tych panów, którzy chcą uniknąć banału typu koronkowa bielizna, dobre markowe perfumy, droga biżuteria. Owszem, takie upominki stanowią obiekt pożądania, jednak moim skromnym zdaniem nadają się na pierwszą fazę związku. Choć trochę inaczej jest w przypadku biżuterii, tu jednak uważam, że jako prezent dla żony, nadaje się ona do podkreślania ważnych rocznic i przełomowych wydarzeń – okrągła rocznica ślubu, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania, awans w pracy, etc.

Idealny prezent dla żony, np. z okazji urodzin, to taki, który nawiązuje do jej hobby. Jeśli jest zapaloną kinomanką na pewno ucieszy się z wydawniczej serii filmów ulubionego reżysera. Jednak ja preferuję ostatnio inny typ podarunków – po prostu kupuję niematerialny prezent dla żony.

Pomysły na prezent dla żony są niewyczerpane:

- voucher na zabiegi SPA,

- karnet upominkowy do jej ukochanej filharmonii,

- bilet na koncert ukochanego zespołu, który akurat ma trasę koncertową w Polsce lub za granicą,

- weekend we dwoje w Lizbonie (przelot + hotel – na tym i ja skorzystam),

- lot paralotnią (tylko pod warunkiem, że lubi ekstremalne przygody),

- kurs robienia sushi z japońskim mistrzem (jeśli interesuje się kuchnią i lubi poprawiać swój warsztat, natomiast w innym przypadku będzie to źle widziane),

- profesjonalna sesja zdjęciowa, w stylu pism kobiecych (to może jej przypaść do gustu),

- może też być sesja zdjęciowa nawiązująca do minionych epok, np. w stylu retro, lat 20. etc.

- kurs tańca towarzyskiego,

- warsztaty fotografii, jeśli się tym interesuje.

Pomysłów jest wiele, a najważniejszą zaletą jest to, że prezent dla żony można załatwić od ręki, przy pomocą kliknięcia. Wydruk z rezerwacją należy podarować w eleganckiej kopercie. 

 

 

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu