ekskluzywne przystawki


Zaszalałem z prezentami świątecznymi i Walentynkami, więc mój budżet maksymalnie się skurczył. Mimo to wciąż stać mnie na zorganizowanie romantycznej kolacji dla dwojga. Zaserwuję ekskluzywne przystawki.

Zaplanowałem kolację w domu. A dokładnie wspólne oglądanie filmu przy stole, na którym znajdą się ekskluzywne przystawki. Wyszło świetnie przy groszowym budżecie na ten wieczór.


1. Na porcelanowej desce na warzywa i sery – którą rodzice przywieźli z wakacji z Turcji – położyłem pokrojone kawałki pasztetu. Wybrałem na tę okazję wyrafinowany Pasztet Dworski z gęsią Profi.
Cena: 3,79 zł

2. Dokupiłem świeżą krojoną bułkę wrocławską i położyłem w wiklinowym koszyku.
Cena: 2 zł

3. Wyjąłem trzy porcelanowe małe miseczki – z zestawu z deską – i włożyłem do nich odrobinę: żurawiny, chrzanu a do ostatniej mini ogórki kiszone.
Cena: 0 zł, dodatki wziąłem z domowej lodówki.

4. Do uczty brakowało mi jedynie sałatki. Wybrałem Profi z kurczakiem, ryżem i ananasem. Zawartość z pudełka przełożyłem na mały półmisek.

Cena: 6,49 zł

Łącznie za ekskluzywne przystawki zapłaciłem 12,28 zł, zadbałem o sposób podania i dobry film. Zapowiadał się udany wieczór.
 

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu