dzień kobiet


8 marca to data, która potrafi mężczyzn zbić z tropu. Sprawienie miłej niespodzianki nie zawsze jest łatwym zadaniem. Co zrobić, aby dzień kobiet był wyjątkowy? Jak zaskoczyć ukochaną?

Czasy, gdy na dzień kobiet panowie dawali paniom goździki i rajstopy odeszły do lamusa. Obecnie niektórzy panowie próbują się z niego wykręcić, domagając się przekornie swojego święta. Tymczasem dzień kobiet ma bogatą tradycję, a był nawet obchodzony w starożytności. Mam dusze tradycjonalisty i wychodząc z założenia, że u źródeł tego święta tkwi słuszna idea, postanawiam przygotować dla ukochanej niebanalny dzień kobiet.

Małe i większe przyjemności

Sekret udanej niespodzianki tkwi w dostosowaniu jej do okazji. Dzień kobiet wedle mojego planu to święto małych i dużych radości. Zapracowana na co dzień partnerka, nie ma zbyt wiele czasu na dopuszczanie do głosu swojej próżnej natury. Ja zamierzam jej to umożliwić. Podobno kobiety ubierają się tak naprawdę nie dla mężczyzn, a dla kobiet. Im bardziej oryginalna torebka, sukienka, czy biżuteria, tym czują się pewniej w swoim żeńskim gronie. Dlatego by zaspokoić jej potrzebę bycia oryginalną i elegancką podaruję jej bon na uszycie butów na miarę, według własnego pomysłu, pod okiem doświadczonego projektanta. Egzemplarz będzie unikatowy, co z pewnością ją ucieszy.

Kwiaty muszą być

Róża lub bladoróżowy tulipan będą stanowić końcowy akcent. Jednak w tym przypadku kwiaty zamawiam wcześniej, z dostawą do domu. Dzięki temu oszczędzę czas i nie będę biegać z samego rana po mieście w poszukiwaniu otwartej kwiaciarni.

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu