prezent dla chłopaka


Urodziny kolegi, wspólna rocznica, spontaniczna impreza czy świętowanie zdanych egzaminów – każda z tych okazji wymaga upominku. Tymczasem prezent dla chłopaka, dla wielu z nas jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza gdy budżet nie jest zbyt duży. Jak wybrnąć z tej sytuacji i sprawić radość drugiej osobie?

Rozwiązaniem są spersonalizowane upominki. Nowa gra, płyta ulubionego zespołu, audiobook poczytnej powieści, w ostateczności zestaw kosmetyków - to propozycje dość ograne.

 

Oto moje typy najciekawszych pomysłów, które doskonale nadają się na prezent dla chłopaka, a przy tym nie rujnują budżetu nastolatki:

 

1. Jego zdjęcie na okładce magazynu w formie plakatu

Możemy przez internet zamówić wykonanie takiego plakatu, wystarczy przesłać zdjęcie i kilka krótkich haseł, które zostaną dostosowane do winiety fikcyjnego pisma. Inną możliwością jest stworzenie samemu takiej okładki, na podstawie zdjęcia, dzięki uproszczonym programom graficznym dostępnym w sieci. Profesjonalistki władające sprawnie photoshopem mają ułatwione zadanie.

 

2. Nieśmiertelnik z dedykacją

Choć biżuteria to domena dziewczyn, to chłopcy także mają do niej słabość. Jednak jedyne co zaakceptują to męskie bransoletki i łańcuszki. Doskonałym prezentem może być nieśmiertelnik, czyli blaszka stylizowana na wojskową, z miłą dedykacją.

 

3. Mapa świata-zdrapka

Idealny prezent dla chłopaka, jeśli ma naturę odkrywcy-podróżnika. Pod srebrną farbą ukryte są wszystkie zakątki globu, a obdarowany ma za zadanie zdrapywać te, które już zdążył odwiedzić.

 

4. Osobista czekolada w formie listu

Prezent dla chłopaka - łasucha. Tabliczka czekolady z oryginalnym wpisem w opakowaniu, stylizowanym na stary list. To doskonały upominek także jako dopełnienie większej niespodzianki.

 

5. Kalendarz osobisty

Można zamówić lub samemu wykonać przy pomocy programów graficznych. Kolejne miesiące roku zawierają kolaż wyselekcjonowanych na te okazję zdjęć. Kartki drukujemy na grubym papierze i samodzielnie bindujemy.

 

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu