wyglądać


Są takie okazje jak Dzień Kobiet, kiedy mąż postanawia zrobić niespodziankę i proponuje wyjście na romantyczną kolację. Mam swoje sposoby, aby w kwadrans wyglądać jak milion dolarów

Jak w piętnaście minut wyskoczyć z domowych dresów i świetnie wyglądać? W takich sytuacjach sprawdza się klasyczna elegancja i ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody, a więc:

1. Mała czarna. Kultowa sukienka jest zdecydowanie ponadczasowa i pozwala kobiecie wyglądać oszołamiająco. W szafie mam model, który doskonale sprawdza się na wieczorne wyjścia. Moja mała czarna jest prosta, przed kolano, przy szyi w łódkę, wcięta w pasie, na szerokich ramiączkach. Mała czarna sama w sobie jest bardzo efektowna, ale lubię dodać jej nieco charakteru dodatkami.

2. Kopertówka. Czarna, skórzana kopertówka jest doskonałym uzupełnieniem klasycznej sukienki. Zgodnie z trendami na ten rok do kopertówki dopinam złoty, gruby łańcuch.

3. Szpilki. Koniecznie skórzane, czerwone. Ten kolor jest zawsze w cenie niezależnie od zmieniającej się mody. Osobiście, na wyjątkowe okazje, sięgam po szpilki na wyższym , około 7 cm obcasie.

4. Biżuteria. Jako fanka kolczyków wybieram największe z mojej kolekcji, będące kolorystyczną mieszkanką stylizacji, czyli czerwono-złoto- czarne. Równie dobrze świetnie komponowałyby się małe perełki w jednym z wymienionych kolorów.

5. Makijaż. Sprawdzona kreska eyelinerem oraz czerwona szminka robią idealny makijaż w kilka minut.

6. Rajstopy lub pończochy. Na wyjście w ciemno lepsze są cieliste rajstopy. Po kolacji możemy wybrać się do kina, więc naturalny kolor rajstop będzie wyglądał mniej wizytowo.

7. Paznokcie. Szczęśliwie nie muszę martwić się o wygląd paznokci, bo dla zaoszczędzenia czasu od dawna robię hybrydy, które trzymają się nawet do trzech tygodni.

8. Włosy. Związuję w modny – luźno związany - kok. Dodaje on lekkości całej stylizacji.

 Po kwadransie jestem gotowa do wyjścia.

    

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu