pulpety


Kiedy mąż i syn wpadają do domu, i od progu krzyczą, że są głodni jak wilk, mam na to jeden sposób. Sycące danie gotowe w 15 minut. W roli głównej występują pulpety firmy Profi!

 

Na głód nie wystarczy drobna przekąska. Wiem, że na talerzu musi być dużo, szybko i pysznie. Co robię? Mięsne danie z frytkami i zdrową sałatką. Ratunkiem są dla mnie produkty Profi.

1. Obieram ziemniaki, kroję i wrzucam na patelnię. Przygotowanie frytek zajmuje najwięcej czasu, stąd zawsze zaczynam właśnie od nich.

2. Kiedy na jednej patelni smażą się frytki, do garnka wykładam pulpety firmy Profi. Przy dwóch głodnych jak wilk mężczyznach biorę dwa słoiki (jeden to 500 gram). Do wyboru mam dwa rodzaje – pulpety w sosie pomidorowym albo pulpety w sobie grzybowym. Oba stanowią doskonałą bazę, aby szybko zaserwować chłopakom sycący posiłek.

3. Pulpety podgrzewam na wolnym ogniu, a w międzyczasie smażę kolejną porcję frytek.

4. Na końcu zostaje wybór sałatki. Do pulpetów i frytek doskonale pasuje sałatka z soczewicą, warzywami i ryżem. Gotową sałatkę firmy Profi wystarczy tylko wyłożyć na talerz.

Przygotowanie tego dania zajmuje mi nie dłużej niż kwadrans. Aż miło popatrzeć jak przy jedzeniu „trzęsą im się uszy”.

 

Tagi:

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu