aplikacje


Technologia potrafi sprawiać, że pamiętanie o spotkaniu, robienie zakupów czy odszukanie ważnej strony w sieci staje się mniej czasochłonne. Oto aplikacje, dzięki którym życie jest prostsze.

Any.do, aplikacja do planowania

Mobilny organizer wielokrotnie uratował mnie przed wpadką. Można z nim zaplanować dzień przez co nie da się zapomnieć o ważnych wydarzeniach w życiu zawodowym i prywatnym. Aplikacja jest dla mnie szczególnie ważna, bo zdejmuje ze mnie obowiązek pamiętania o uroczystościach, spotkaniu czy pilnym zadaniu do wykonania. Naprawdę aplikacje do planowania to spora oszczędność czasu i energii.

Listonic, zakupy robią się same

To aplikacja, którą uwielbia także moja żona, bo dzięki niej zawsze kupuję produkty, o które mnie poprosi. Listonic pozwala na tworzenie list zakupów, ale też podpowiada jakie produkty musimy dokupić, aby przygotować ulubione danie. Poza tym skaner kodów umożliwia porównanie cen produktów.

Pocket, szybkie dotarcie do linków

Codziennie przeglądam masę stron internetowych i czasem natrafiam na treści, do których chciałbym wrócić. W tej aplikacji mam możliwość szybko dotrzeć do magazynu linków, który stale powiększam. Nie muszę na nowo przeszukiwać stron internetowych.

Ceneo, ekspresowe porównywanie cen

Często robię zakupy w internecie a ceny produktów mają dla mnie znaczenie. Dlatego chcąc zrobić szybkie i tanie zakupy korzystam z aplikacji pozwalającej na szybkie porównywanie produktów. Poza tym aplikacja Ceneo ma dwie funkcje, które szczególnie lubię. Po pierwsze można wybrać produkt, wpisać na jaką cenę się czeka i jeśli w ofercie Ceneo pojawi się produkt spełniający moje kryteria, to dostaję powiadomienie. Po drugie w aplikacji istnieje możliwość skanowania kart lojalnościowych dzięki czemu nie trzeba nosić kart stałego klienta w portfelu. Wystarczy dodacie ją do aplikacji i to już pozwala na skorzystanie z niej.

Są jeszcze inne aplikacje pozwalające na porównywanie produktów, ale ta przypadła mi do gustu najbardziej

Kekemeke, szybkie korzystanie z gratisów

Lubię niebanalne aplikacje, do tego bezpłatne i działające nawet bez dostępu do internetu. Taka jest Kekemeke, która pozwala na zbieranie swoistych "pieczątek" w 429 miejscach w Polsce. Pieczątki można następnie wymienić na prezenty m.in. w pizzeriach, kawiarniach czy kinach.

By skorzystać z aplikacji, wystarczy zainstalować Kekemeke na telefonie. Później podczas składania zamówienia pracownik nabija pieczątkę na karcie lokalu w smartfonie użytkownika za pomocą indywidualnego kodu PIN. Podobnie wygląda odbieranie prezentu - jest potwierdzane kodem PIN. Całość to kilka sekund.

Skype, bezpłatne rozmowy w międzyczasie

Aplikacje usprawniające kontakt z rodziną i bliskimi są jednymi z moich ulubionych. Jedną z nich jest Skype. Dzięki aplikacji nie tracę czasu oczekując na bliskich, bo Skype pokazuje kto jest aktywny, kiedy ostatnio był on-line i czy zostawił mi wiadomość. Z  włączoną aplikacją Skype można być w kontakcie z bliskimi w tzw. międzyczasie. Bardzo przyspiesza kontakt.

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu