zakupy on-line


Zakupy spożywcze mogą trwać dosłownie kwadrans o ile mamy stałą listę zakupów, konto w e-sklepie i możliwość płatności przez internet. Jak szybko zrobić zakupy on-line?

Lista zakupów

Z zakupami spożywczymi w internecie jest podobnie jak z tradycyjnymi. Im bardziej mamy sprecyzowane plany zakupowe tym szybciej je zakończymy. Dlatego warto mieć w laptopie dokument z gotową listą zakupów. Lista może być podzielona na produkty, które kupujemy co tydzień, co miesiąc i raz na kwartał. Z takim przygotowaniem zakupy on-line pójdą nam ekspresowo. 

Wybór sklepu

Zanim zdecydujemy się na zakupy on-line w jednym, sprawdzonym e-sklepie warto poświęcić chwilę i porównać ofertę cenową u kilku dostawców. Zdarza się, że internetowe markety oferują 15 proc. zniżki dla nowych klientów, ale mają także systemy lojalnościowe. Dlatego po przetestowaniu kilku e-sklepów, warto zdecydować się na jeden i korzystać z przywilejów stałego klienta. Łatwiej też robić szybkie zakupy w serwisie, który doskonale znamy.

Płatność

Płacąc on-line także usprawniamy transakcję. Nie musimy martwić się, że nie mamy w domu pieniędzy.

Dowóz

Zamawianie jedzenia do domu ma jeszcze jedną zaletę – to my możemy ustalić kiedy i o której kurier przywiezie jedzenie do domu. Przykładowo jeśli chcemy mieć dowóz po południu, wystarczy złożyć zamówienie rano. Przykładowe zasady dowozu znanego sklepu wyglądają tak że składając zamówienia do godz. 11.00 dostawa przyjedzie tego samego dnia od godz. 18.00 do 23.00, jeśli zakupy zrobimy do 15.00 – dostawa przyjedzie następnego dnia po jego złożeniu (w godzinach porannych), z kolei jeśli zamówienie wpłynie po południu – towar przyjedzie następnego dnia w przed 23.00. Zakupy w e-sklepach można robić także w weekend, ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że przyjadą w poniedziałek rano.

Rodzinne konto

Spożywcze zakupy on-line mają jeszcze jedną zaletę, może je zrobić każdy członek rodziny - wystarczy, że zna login i hasło do platformy zakupowej.

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu