sylwester last minute


Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a my wciąż nie wiemy gdzie go przywitamy. Jeśli nie chcemy spędzić go na kanapie przed telewizorem, czas zintensyfikować poszukiwania. Sylwester last minute może się udać, musimy tylko upolować okazję.

 

Choć polowanie na okazje należy zacząć z kilkutygodniowym, a nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, nie oznacza to, że niczego nie uda nam się zorganizować w ostatniej chwili. Wbrew pozorom wyjazd za granicę nie musi być droższy od pobytu w kraju.

Wyszukiwarki ofert

Oferty typu sylwester last minute dostępne są w serwisach turystycznych. Zapisz się do newsletterów popularnych portali jak np. travelist.pl, który posiada ciekawą bazę wypoczynku w hotelach w całej Polsce oraz w wybranych miejscach zagranicą. Na stronie, po kliknięciu w ofertę, dostępny jest kalendarz terminów, co ułatwia zaplanowanie pobytu w wybranym miejscu. Sylwestrowe oferty znajdziesz także na www.groupon.pl. Jeszcze na 2-3 tygodnie przed końcem roku można tam upolować w atrakcyjnej cenie wyjazdy do Czech, na Węgry czy do Chorwacji. Pomocnym narzędziem w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert noworocznych są również różne fora internetowe i grupy dyskusyjne na Facebooku. W ostatnim tygodniu przed świętami warto śledzić aktualizacje biur podróży, w ostatniej chwili mogą pojawić się np. wolne miejsca w czarterze za granicę.

Sylwester last minute – samodzielna organizacja

Nie ma co ukrywać, że im bliżej Nowego Roku, tym bilety lotnicze są droższe. Na bieżąco śledź oferty pojawiające się na esky.com, fly4free.pl czy flipo.pl. Można tam znaleźć przede wszystkim bilety lotnicze w dobrej cenie. Uwaga! W ostatniej chwili łatwiej będzie upolować bilet w dobrej cenie do egzotycznego kraju, niż do jeden z czołowych stolic europejskich. Dlatego rozważmy opcję dłuższego urlopu, co najmniej 10-dniowego, by taki wyjazd nam się kalkulował.

Nieoczywiste kierunki

Sylwester last minute na Suwalszczyźnie, w Bieszczadach, we Lwowie lub rumuńskiej Timiszoarze może być całkiem nowym doświadczeniem. Nie są to destynacje z czołowych noworocznych ofert, dlatego jest duża szansa, że uda nam się zorganizować tam dojazd i nocleg. Mało popularne kierunki to także dobry klucz do wyszukiwania ciekawych okazji. 

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu