karty podarunkowe


Karty podarunkowe są eleganckie, wartościowe i przede wszystkim dają pewność, że obdarowany ucieszy się z prezentu. To właśnie sprawia, że oferta bonów z roku na rok jest większa. Mają je zarówno perfumerie, księgarnie, sklepy odzieżowe i zabawkowe. Zarówno stacjonarne, jaki i on-line

Dla pasjonatów książek

Gdy osoba, którą chcemy obdarować uwielbia czytać, a nie wiemy po jaką książkę najchętniej sięgnęłaby w księgarni, idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie bonu prezentowego. Karty podarunkowe (w wersji tradycyjnej i na zakupy on-line) ma w swojej ofercie m.in. Empik (karty dostępne są w nominałach 25, 50 i 100 zł, a także bez nominału na dowolne doładowanie do kwoty 500 zł); Matras (w ofercie są cztery rodzaje kart o nominale 25, 50, 100 zł oraz bez nominału od 25 do 500 zł) - karta ma ważność po dokonaniu aktywacji przez okres 12 miesięcy.

Karty podarunkowe do perfumerii

Perfumy to jeden z najbardziej pożądanych prezentów pod Choinkę. Jest jednak warunek. Wybierając zapach trzeba trafić w gust osoby, którą chcemy obdarować, a to bywa trudne. Z pomocą przychodzą bony podarunkowe. Przykładowo w perfumerii Douglas można zasilić je kwotą od 10 aż do 5 tys. zł, z kolei w sieci Spehora eleganckie karty w rozpoznawalnym czarnym kolorze mają nominały 50, 100 i 300 zł (jeśli zakupy są dokonywane on-line, kurier przy zamówieniu na najwyższą kwotę jest bezpłatny).    

Zabawkowy raj dla malucha

Wejściówkę na szaleństwo w świecie zabawek wprowadził do oferty także największy sklep dla dzieciaków, czyli Smyk. Karta podarunkowa z uroczym misiem może mieć wartość 50 zł albo być bez nominału i dawać możliwość doładowania do 500 zł. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od jej aktywowania. Bon podarunkowy z myślą o dzieciach (i nie tylko) ma także Ikea. Wzory kart, w zależności od sklepów mogą się różnić. Doładowania, do wybranej przez nas wysokości, należy dokonać w kasie sklepu.

Dla osób uwielbiających zakupy odzieżowe

Karty podarunkowe – z reguły w kwocie, w której sami będziemy chcieli ją doładować - mają najpopularniejsze sieciówki odzieżowe. Bez wątpienia osoba obdarowana ucieszy się na myśl o nowym ubraniu w garderobie. Co więcej, nie za małym, ani za dużym, a idealnym. Karty podarunkowe w ofercie mają m.in. H&M, Reserved, Orsay, KappAhl, Sinsay, House czy Bersha, a także Zara. W tym ostatnim sklepie wartość doładowania karty podarunkowej wynosi 1 200 zł i co ciekawe bon jest ważny aż 10 lat!

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu