perfumy davidoff

Marka Davidoff obecnie kojarzy się z dobrami luksusowymi i z elegancją. Firma założona w 1946 roku przez Zino Davidoffa szybko zyskała popularność. Dzisiaj proponuje ona klientom produkty takie jak: wyroby tytoniowe, fajki, koniaki, kawy, wieczne pióra, galanteria skórzana, zegarki oraz perfumy. Twórca marki swego czasu był nazywany królem cygar i właśnie w tej branży zdobywał popularność. W latach osiemdziesiątych postanowił on spróbować swoich sił w nowej dziedzinie i wprowadził na rynek autorską kolekcją perfum, która szybko weszła do kanonu i pozostaje w nim do dziś. Davidoff kojarzy się z ponadczasowym stylem, radością i zaskakującym smakiem nowości. Właśnie tą filozofią firma kieruje się po dziś dzień.

Jak pachną perfumy Davidoff?

Począwszy od premiery w 1986 roku, perfumy Davidoff są prawdziwym hitem. W szerokiej ofercie marki można znaleźć zapachy, w których tworzeniu brali udział najsłynniejsi perfumiarze świata. Firma od początku przywiązywała wagę do tego, by każda jej kompozycja była wyjątkowa. Poszczególne perfumy Davidoff mają niepowtarzalny charakter. Charakterystyczny drzewno-aromatyczny zapach, nieco w stylu vintage, pojawił się już w premierowej serii i jest do dzisiaj kojarzony z marką. Będzie on odpowiadał każdemu mężczyźnie zarówno młodemu, jak i w sile wieku, który ceni sobie elegancki i ponadczasowy styl. Świeży i energiczny aromat pobudza i zwraca na siebie uwagę.

Kultowe perfumy Davidoff

Męskie perfumy Davidoff Cool Water mimo upływu czasu wzbudzają zainteresowanie i są jednymi z najbardziej charakterystycznych i jednocześnie rozpoznawalnych aromatów. Morski i odświeżający zapach dodaje energii, siły do działania i budzi skojarzenia z dzikością, przygodą, oceanem. Pozostaje on bestsellerem, po który sięgają mężczyźni w różnym wieku na całym świecie. Wynika to po części z faktu, że sprawdzi się on praktycznie na każdą okazję – zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych chwil.

Perfumy Davidoff damskie

Po sukcesie wersji dla mężczyzn, w 1996 roku firma zdecydowała się wypuścić damskie perfumy Cool Water. Decyzja ta okazała się słuszna, a kompozycja ta równie szybko, jak wersja męska, stała się hitem. Morsko-owocowy aromat jest orzeźwiający i urzeka kobiety na całym świecie. Davidoff Cool Water Woman podkreśla niezależność i siłę kobiet. Minimalistyczny flakon idealnie współgra z zapachem i kojarzy się ze świeżością oceanu.

Davidoff to marka oferująca najwyższą jakość, co jest widoczne w każdym jej produkcie. Wprowadzając każde kolejne perfumy na rynek, marka stawia sobie wysoko poprzeczkę, chcąc sprostać oczekiwaniom, a jednocześnie nie zapominając o tradycji i historii. Do współpracy przy tworzeniu zapachów zaprasza wybitnych perfumiarzy – np. Michela Almairaca, Nathalie Lorson czy Francisa Kurkdjiana, których kojarzy każdy miłośnik najbardziej znanych aromatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here