Jak znaleźć idealny tusz do rzęs?

Najprawdopodobniej jednym z twoich ulubionych kosmetyków do makijażu jest standardowy tusz do rzęs. Bez niego po prostu się nie ruszasz. Nie potrafisz wyjść z domu, gdy twoje rzęsy są cienkie, pozbawione intensywnego koloru i kompletnie niepodkręcone. Spokojnie możesz zrezygnować z nakładania tych wszystkich korektorów, ciężkich fluidów i pudrów, zwłaszcza jeśli pogoda za oknem jest tak upalna, iż obawiasz się, że te wszystkie warstwy mogłyby pod wpływem wysokich temperatur z ciebie spłynąć, ale nawet gdy zamierzasz wybrać się na krótki bieg lub trochę poćwiczyć, po prostu musisz przynajmniej delikatnie podkreślić swoje rzęsy. Dzięki nim czujesz się pięknie, kobieco i atrakcyjnie. Subtelny makijaż oka akcentuje twoje spojrzenie i wyciąga z niego głębię oraz lekką dozę tajemniczości. Gdy jednak udajesz się do drogerii po zupełnie nowy tusz, wcześniej sprawdzając nawet tusze do rzęs ranking, od razu jesteś zasypywana gigantyczną ilością produktów do wyboru, dlatego nie masz pojęcia, który z nich powinnaś włożyć do swojego koszyka. Zaraz spokojnie zdołasz odpowiedzieć sobie na to pytanie. Musisz jedynie przeanalizować kilka czynników i zapoznać się z wszystkimi odmianami tuszów, by wybrać dla siebie ten idealny, który stanie się twoim towarzyszem podczas codziennych poranków.

Na samym początku ustal właściwy kolor dla swojego nowego tuszu do rzęs. Oczywiście najpopularniejsze są maskary czarne i najprawdopodobniej do tej pory tylko z nich korzystałaś, ale nie jest wcale powiedziane, że to one będą sprawdzać się u ciebie najlepiej. Co prawda głęboka i intensywna czerń wspaniale prezentuje się na włoskach i jest na tyle uniwersalna, że pasuje wszystkim kobietom, ale jednak powinnaś przynajmniej raz wypróbować maskarę o zupełnie innym odcieniu. Nie musi być to od razu kolor niebieski. Co prawda niegdyś był on na topie i teraz moda na niego zaczyna powoli powracać, a eksperci od makijażu twierdzą, że to właśnie na niebieskie rzęsy zapanuje szaleństwo w sezonie letnim, ale póki co wciąż mamy zimę, dlatego tak ekstrawagancki makijaż nie do końca będzie pasować do aktualnej pory roku. Spróbuj jednak zastosować maskarę w brązowym kolorze. Jest ona delikatniejsza i bardziej naturalna, dlatego świetnie pasuje blondynkom i jasnym szatynkom. Korzystaj z niej na co dzień, a wieczorem pozwól sobie na zastosowanie tradycyjnego czarnego tuszu. Baw się po prostu makijażem, zmieniając go za każdym razem, gdy tylko najdzie cię na to ochota.

Teraz określ formę dla swojego nowego tuszu do rzęs. Jak pokazuje tusze do rzęs ranking, do wyboru otrzymujesz aż trzy odmienne wersje tego popularnego kosmetyku. Bardzo możliwe, że w całym swoim życiu do tej pory korzystałaś jedynie z tej jednej i najpowszechniejszej. Zawsze wybierałaś maskarę w płynie, bo to nią nauczyłaś się najszybciej obchodzić, gdy jeszcze w czasach swojego dzieciństwa podbierałaś ją z kosmetyczki swojej mamy i później zaszywała się w łazience, upiększając się na różne sposoby. Pamiętaj jednak, że na rynku występują jeszcze dwa inne rodzaje maskar. Jeżeli więc czujesz, że ta tradycyjna w płynie nie jest dla ciebie idealna, przetestuj w najbliższym czasie maskary w kamieniu bądź te w kremie. Tusze w kamieniu mogą przypominać ci klasyczne pudry, bo wyglądają niemalże tak samo jak one, tyle że występują w mniejszych i bardziej poręcznych opakowaniach. Możesz stosować je samodzielnie, aby uzyskiwać naturalny efekt, lub nakładać je na rzęsy po wcześniejszym zastosowaniu tuszu w płynie, aby końcowy rezultat był naprawdę spektakularny. Tusze w kremie nie są zbyt łatwe w zastosowaniu, ale w zamian oferują zabójczo dobre efekty. Idealnie pogrubiają rzęsy i tworzą z nich wspaniały wachlarz, który wygląda tak, jak gdybyś doczepiła do swoich powiek kępki sztucznych włosków. Doskonała opcja na wieczór z ukochanym lub imprezowy makijaż!

Sprawdź więc raz jeszcze tusze do rzęs ranking i sama przekonaj się, które z tych kosmetyków są najczęściej polecane przez inne kobiety. Wybierz coś takiego, co u większości klientek dobrze się sprawdza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here