Najlepszy tusz

Tusz do rzęs jest niezbędnikiem każdej kobiety. Podkreśla nasze rzęsy, wydłuża je i podkręca. Żeby wspomóc działanie tuszu można przed jego zaaplikowaniem użyć zalotki. Ona podkręci dodatkowo nasze rzęsy i będą się wydawały dłuższe. Większość dziewczyn robi makijaż na co dzień. Używa do tego też tuszu do rzęs. Bez tego makijaż wydaje się niedokończony. Obecnie na rynku znajdziemy wszystkie rodzaje tuszów. Są pogrubiające, wydłużające, nadające objętość i wiele innych. Najbardziej używanymi są te w kolorze czarnym. Są też i kolorowe, ale te wykorzystywane są przy bardziej spektakularnych makijażach.
Niektóre dziewczyny wstydzą się wychodzić z domu bez makijażu. Nawet wyprawa do śmietnika w celu wyrzucenia śmieci musi odbywać się w pełnym makijażu. Nie ma się czego wstydzić. Wszystkie jesteśmy piękne bez makijażu. Oglądając idealny świat ukazywany w telewizyjnych reklamach wydaje nam się, że każdy jest idealny, ma super wyglądającą cerę i pięknie ułożoną fryzurę nawet do sprzątania w domu. To przecież fikcja. Wiadomo, że rzeczywistość często wygląda inaczej i nie jest taka kolorowa. Do sprzątania mieszkania przecież nie robimy sobie makijażu ani nie ubieramy najlepszej kreacji. To bez sensu, ponieważ sprzątając powinnyśmy się czuć wygodnie. Najlepiej założyć luźną koszulkę i stary dres. Kto by się tam malował siedząc w domu. Szkoda na to czasu. Lepiej zrobić coś o wiele ciekawszego. Można poczytać książkę, spędzić czas z rodziną, wyjść na spacer z psem czy zrelaksować się oglądając ulubiony serial i wcinając pyszne lody.
Makijaż jest ważny, ale nie najważniejszy. Kiedy wychodzimy do pracy czy na uczelnię to możemy delikatnie podkreślić naszą urodę używając do tego jakiejś jasnej pomadki, trochę pudru i oczywiście tuszu do rzęs. Jaki to jest najlepszy tusz do rzęs? Który powinnyśmy wybrać? Mając krótkie rzęsy użyjmy tego wydłużającego. Jeżeli mamy długie rzęsy, ale za to cienkie to użyć powinnyśmy tuszu pogrubiającego.
Drogerie oferują nam bardzo duży wybór wśród tuszów do rzęs. Stojąc przed sklepowymi półkami potrafimy długo się zastanawiać nad zakupem kosmetyków. Najgorzej jest z wyborem odpowiedniego koloru fluidu. Powinien on być idealnie dobrany do naszego koloru cery. Kiedy fluid będzie zbyt ciemny to spoglądając w lustro będziemy wyglądać jak w masce. Twarz będzie ciemna a szyja blada. To najczęstszy błąd przy wyborze fluidów. Kiedy fluid jest zbyt jasny to wyglądać będziemy zbyt blado. Dlatego warto przy wyborze podkładu poradzić się konsultantki w drogerii. Ta na pewno postara się nam pomóc w wyborze idealnego koloru. Tak samo jest z wyborem tuszów do rzęs. Zawsze możemy poradzić się kogoś przy jego wyborze. Gorzej jest, gdy kupujemy kosmetyki przez internet i nie mamy pojęcia co do nas przyjdzie.
Często bywa tak, że oglądamy recenzje w postaci filmików, na których dziewczyny polecają i zachwalają kosmetyki, które im się sprawdziły. W tym rzecz, że to im się sprawdziły, ale nie wiadomo czy sprawdzą się w naszym przypadku. Z drugiej strony jeśli nie użyjemy danego kosmetyku to nie wyrobimy sobie o nim opinii. Warto jest czasami zaryzykować i kupić kosmetyki z czyjegoś polecenia. Jeżeli nam się nie sprawdzą to zawsze możemy je komuś podarować. Przynajmniej przekonamy się na własnej skórze, że kosmetyki te nie są dla nas.
Tusz do rzęs teoretycznie łatwo jest wybrać. Co może pójść nie tak przy wyborze czarnego tuszu? Przecież wszystkie tusze są przeważnie czarne. Myślimy, że nie różnią się one niczym bo mają ten sam kolor co inne. Tu się zaczynają schody. Formuła tuszu jest ważna. Warto wybrać taki, który po zaschnięciu na naszych rzęsach nie będzie się wykruszał. Ważną rolę w każdym tuszu pełni szczoteczka. To właśnie nią tuszujemy rzęsy. Dostępne są tusze z różnymi rodzajami szczoteczek. Są takie z grubymi, cienkimi, skośnymi a nawet wibrującymi szczoteczkami. Wszystko po to, aby ułatwić i usprawnić nam codzienny rytuał makijażowy. Szczególną uwagą cieszą się tusze ze szczoteczkami cienkimi. To właśnie te rozczesują rzęsy bardzo precyzyjnie i nie pozostawiają grudek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here