Rzęsy objętościowe - najważniejsze informacje

Nawet jeśli twoje rzęsy nie są na ten moment w idealnym stanie, zawsze możesz sprawić, by to one stały się głównym i niezaprzeczalnym atutem twojej prezencji. Wspaniale podkreślone, długie i sięgające niemalże samych brwi wydobędą z twojej twarzy całe piękno, pogłębiając także spojrzenie i dodając oczom odrobiny tajemniczości. Piękne rzęsy nieraz bywają jednym elementem makijażu. Jeśli uzyskasz naprawdę zabójczo długie, idealnie czarne i wspaniale podkręcone włoski, nie będziesz musiała korzystać z tych wszystkich dodatkowych kolorowych kosmetyków, a przynajmniej pozostawisz je sobie wyłącznie na specjalne okazje, na co dzień zadowalając się jedynie fantastycznym makijażem oczu. Najprawdopodobniej trudno jest ci zresztą wyjść z domu bez pomalowanych rzęs. Nawet gdy zamierzasz udać się na zakupy lub kilkuminutowe spotkanie z przyjaciółką, wyciągasz ze swojej szuflady z kosmetykami ulubiony tusz do rzęs i w ciągu kilku minut podkreślasz nim włoski występujące na twoich powiekach. Niby efekt jest dobry, ale rzadko kiedy zachwyca się tak w stu procentach. Szukasz więc innych alternatyw i metod poprawiających wygląd włosków, korzystając następnie z zalotek lub bez przerwy inwestując w kolejne tusze do rzęs, pojawiające się na rynku kosmetycznym. Gdybyś natomiast zdecydowała się na ich trwałe przedłużenie, nareszcie uzyskałabyś taki rezultat, jakiego do tej pory nie udało ci się osiągnąć. Boisz się, że takie sztuczne włoski będą prezentować się zbyt sztucznie? Postaw zatem na rzęsy objętościowe, które za każdym razem wyglądają naturalnie. Są przepiękne i do tego trwałe. Dzięki nim twój makijaż zawsze będzie perfekcyjny – nawet od razu po przebudzeniu, gdy dopiero wstaniesz z łóżka.

Objętościowe rzęsy to prawdziwa innowacja w dziedzinie przedłużania włosków. Dlaczego? Zapewniane przez nie efekty w pierwszym momencie mogą przypominać rezultaty uzyskiwane poprzez doklejanie standardowych sztucznych rzęs. Dzięki nim włoski na powiekach stają się oczywiści bardziej gęste. Wygląda to tak, jak gdyby rzęs było po prostu więcej. Są one grubsze i tworzą wspaniały wachlarz, stający się cudowną i efektowną oprawą dla oczu. Podkreślają ich głębię i wydobywają naturalny kolor tęczówek, zwłaszcza jeśli oprócz grubości i gęstości mogą zaoferować kobietom swój cudowny czarny intensywny kolor. Różnica w tych różnych odmianach sztucznych włosków polega jednak na tym, że rzęsy objętościowe nie zmieniają stanu rzęs naturalnych. Nie wpływają negatywnie na ich kondycję, a pośrednio mogą ją nawet poprawić. Wykluczają bowiem konieczność ciągłego malowania włosków. Tusze do rzęs mogą je natomiast osłabiać, zwłaszcza jeśli są używane przez kobietę na co dzień i to w sporych ilościach. Zalotki są jeszcze gorszymi przyrządami dla rzęs – niby je podkręcają, ale przy okazji mogą je łamać, dlatego po ich użyciu panie często dostrzegają na swoich policzkach pojedyncze włoski. Czasem więc lepiej mimo wszystko zdecydować się na ich sztuczne przedłużenie. Dawniej ta metoda miała wiele skutków ubocznych, dziś jednak udało się ją tak udoskonalić, że stała się niemalże w stu procentach bezpieczną techniką.

A na czym dokładnie polega zabieg wykonywany z użyciem rzęs objętościowych? Otóż w jego trakcie wybrane kępki włosów o określonej grubości i wielkości są przyklejane do skóry powiek z pomocą specjalistycznego kleju. Sztuczne rzęsy wykonuje się z materiałów delikatnych i bezpiecznych dla skóry, czyli m.in. z ekskluzywnego jedwabiu bądź norki. Klientka, która zdecyduje się na zabieg przedłużenia swoich rzęs, sama będzie mogła wybrać, jaki typ sztucznych włosków najbardziej jej odpowiada. Zadecyduje o ich wielkości, grubości i kolorze. Wraz ze swoją kosmetyczką postara się dopasować je do swoich rzęs, by efekt był jak najbardziej naturalny, a uzyskany w ten sposób makijaż nadawał się do noszenia go na co dzień. Rzęsy objętościowe to idealny rozwiązanie dla zapracowanych i wiecznie zajętych kobiet. One często bowiem nie mają czasu nawet na to, by chociaż raz pomalować swoje włoski zwykłym tuszem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here