Ochrona na odległość

Systemy alarmowe pozwalają zwiększyć ochronę monitorowanych obiektów – zarówno domowych, jak i firmowych (bez względu na ich wielkość). Pozwalają zmniejszyć ryzyko zagrożenia, gwarantując poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności.

Oferujemy profesjonalne system alarmowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów (m.in. SATEL), co jest gwarancją ich niezawodności. Jest to sprzęt najwyższej klasy, które znajduje zastosowanie w każdym domu oraz przedsiębiorstwie – bez względu na branżę. Atutem jest prosta obsługa oraz uniwersalność zastosowania. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie ma ochrona przed włamaniem, aktami wandalizmu czy pożarem. Sygnalizują nieprawidłowości oraz pozwalają na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Proponujemy asortyment, który jest niezbędny do tego, by stworzyć profesjonalne i niezawodne systemy alarmowe. Na każdym etapie współpracy służymy także fachowym doradztwem, co pozwoli Państwu podjąć właściwą decyzję.

System Sygnalizacji Włamania i Napadu, czyli w skrócie SSWiN jest zespołem urządzeń, które służą do wykrywania oraz do sygnalizowania wejścia do domu lub jego próby, a także obecności w budynku osoby nieuprawnionej do tego. Najlepszy, najbardziej odpowiedni system alarmowy do domu mieszkalnego powinien wykrywać otwarcie drzwi i okien, a także innych zamknięć obszaru, który jest nim chroniony. Powinien on także wykryć penetrację drzwi, okien oraz innych zamknięć obszaru chronionego bez ich otwierania

Nasza oferta obejmuje systemu alarmowe uwzględniające szeroki asortyment: począwszy od barier podczerwieni, poprzez centrale alarmowe, czujniki, sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne, a skończywszy na manipulatorach, modułach komunikacji czy całych zestawach. Posiadamy kompletne systemy alarmowe dla firm.

Oferowane przez nas urządzenia pozwalają stworzyć systemy alarmowe na miarę XXI wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Nasi pracownicy bez problemu wycenią i polecą odpowiedni system alarmowy dla firmy Dione. Spotkasz się tu z miłą i niezawodną obsługą, która postara się odpowiedzieć na każde pytanie, oraz pomoże zainstalować odpowiednią ochronę dla Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here