Odchudzanie Katowice

Odchudzanie Katowice – czy tylko ciężkie treningi są w stanie doprowadzić Cię do idealnej sylwetki? Oczywiście, że nie! W dzisiejszych czasach są inne sposoby na wyszczuplenie ciała. Jakie?

Liposukcja Katowice

Liposukcja Katowice to nic innego jak odsysanie zbędnego tłuszczu z konkretnych partii ciała za pomocą specjalnego oprzyrządowania. Sposób wykonywania zabiegu jest niestety inwazyjny, a więc odbywa się w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym. Najczęściej jest to jednak znieczulenie miejscowe, dzięki któremu pacjent może być w stałym kontakcie z lekarzem.

Przed wykonaniem zabiegu należy przejść serię badań ale i zmusić się do kilku wyrzeczeń. Nie można na przykład palić papierosów czy spożywać alkoholu w nadmiernych ilościach. Taki stan należy utrzymać przez około miesiąc przed zabiegiem ale i po nim. Bezpośrednio przed dokonaniem odsysania tłuszczu n ależy wykonać kompleksową morfologię z uwzględnieniem tarczycy, cukrzycy czy stopnia krzepliwości krwi. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia liposukcji jest nie tylko ciąża (czy chęć w jej zajście w najbliższym okresie) ale również choroba nadczynności tarczycy czy cukrzyca.

Odsysanie tłuszczu Katowice

Sam zabieg odsysania tłuszczu katowice nie jest bolesny – w końcu odbywa się w znieczuleniu. Jednak okres rekonwalescencji jest dość nieprzyjemny dla pacjenta. Z jednej strony, jest on mocno obolały i zasiniaczony; z drugiej zaś – zmuszony jest do noszenia specjalnej bielizny usztywniająco-podtrzymującej, która nie jest wygodna i może powodować dyskomfort podczas chodzenia. Często bywa tak, że pacjenci po liposukcji przebywają na dłuższym zwolnieniu L4, ponieważ nie są w stanie normalnie funkcjonować przez okres około dwóch – czterech tygodni po zabiegu .Nie należy się jednak obawiać takiego zabiegu. Nie każdy odsysanie tłuszczu katowice przechodzi ciężko, a efekty – efekty zawsze są w stu procentach zadowalające. Znikające centymetry w obwodzie brzucha, nóg czy ramion – cieszy oko z każdym dniem. Rany i siniaki z upływem kolejnych dni znikają a na światło dzienne wychodzi piękna, smukła sylwetka.

Warto jednak zachować zdrową dietę i nie objadać się słodyczami aby odchudzanie katowice miało sens, gdyż w innym przypadku szybko ponownie nabierze się to, co udało się utracić podczas liposukcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here