5 wzorów koszul dla odważnych mężczyzn

Jesteś mężczyzną, który w świecie mody czuje się jak ryba w wodzie i nie boi się nawet najbardziej nietypowych projektów? W takim razie w twojej szafie zdecydowanie nie może zabraknąć koszul z oryginalnymi wzorami, na które wielu panów spogląda ze sporą obawą. Dzięki takim modelom na pewno wyróżnisz się w tłumie. Sprawdź, jakie motywy na koszulach to prawdziwe modowe wyzwanie tylko dla odważnych.

Wzór hawajski

Dla wielu osób taki wzór to szczyt kiczu i powrót do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Koszula hawajska już dobre kilka lat temu powróciła do łask projektantów mody i zyskała nieco odświeżony design, choć nadal najczęściej jest dostępna w wersji z krótkim rękawem. Na tkaninie mogą pojawić się egzotyczne kwiaty, liście palmowe, ananasy czy też nawet grafiki z rajską bezludną wyspą. Dodatkowo modele z hawajskim motywem zazwyczaj mają niebanalne, wyraziste kolory, których wielu mężczyzn się obawia, czyli np. czerwień. Taka koszula może być naprawdę wyjątkowym elementem letniej garderoby.

Wzór orientalny

Intrygujące arabeski i misterne ornamenty zdecydowanie przyciągają uwagę. I jednocześnie budzą niepokój wielu panów, którzy nie są przyzwyczajeni do noszenia ubrań w wyrazistych kolorach i z dość wymyślnymi printami. Taka koszula może dodać męskości w bardzo egzotycznym wydaniu, nie można też odmówić jej nuty elegancji. Naprawdę niezwykły efekt mogą uzyskać zwłaszcza osoby z nieco ciemniejszą karnacją i orientalnym typem urody. Nie oznacza to jednak, że mężczyzna z jasną cerą i włosami blond nie może wyglądać równie dobrze w koszuli ze wzorem inspirowanym sztuką Orientu.

Wzór kwiatowy

Wbrew pozorom motyw kwiatów nie jest zarezerwowany jedynie dla kobiet. Panowie również mogą świetnie prezentować się w koszulach w róże, niezapominajki czy też maki. Nie trzeba zatem ograniczać się jedynie do florystycznego wzoru w wersji hawajskiej, choć egzotyczne rośliny na tkaninie są jak najbardziej mile widziane. Kilka ciekawych modeli czeka w sklepie online FajneKoszule.pl. W zależności od preferencji można zdecydować się na drobny wzór bądź koszulę z dużymi kwiatami.

Wzór zwierzęcy

Zwierzęcy print na koszuli ma naprawdę wiele obliczy, dzięki czemu każdy mężczyzna możesz znaleźć wzór odpowiadający swojemu charakterowi. Do włożenia modelu z motywem wężowej skóry, cętek pantery czy też pasków zebry trzeba mieć naprawdę sporo odwagi i lubić ekstrawaganckie projekty. Z kolei panom z poczuciem humoru mogą spodobać się koszule, na których umieszczono np. miniaturowe jamniki. Ciekawą propozycją są również intrygujące egzotyczne ptaki.

Wzór w grochy

Grochy to kolejny wzór, który kojarzy się przede wszystkim z modą dla pań. Duże kropki mogą jednak być strzałem w dziesiątkę również w przypadku mężczyzn. W zależności od koloru grochów oraz doboru pozostałych ubrań i dodatków stylizacja z taką koszulą w może mieć zabawny, artystyczny bądź nawet zmysłowy charakter. I z pewnością będzie przyciągać uwagę przypadkowych przechodniów czy też kobiet na imprezie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here